RESANDE SÄLJARE ÖVER HELA SVERIGE

DRIVABOLAGEN

EN PARTNER ATT LITA PÅ

DRIVABOLAGEN AB

Vintervägen 4, 28344 Osby
0479-177 70
info@drivabolagen.se

HUVUDKONTOR I OSBY MED RESANDE SÄLJARE I HELA SVERIGE

Vår personal kommer löpande till din butik efter uppgjort schema.  Dialogen mellan oss och er i butiken skapar goda förutsättningar för en positiv försäljningsutveckling. Personlig service är vårt signum. Saknar du säljare i närheten av dig går det bra att kontakta vårt huvudkontor i Osby, så tar vi fram ett koncept även för din butik.

VD
Pontus Plantman
pontus@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 77

Försäljningschef
Christian Jennerheim
christian@drivabolagen.se
direktnr: 0479-178 70

Regionchef Syd
Hampus Plantman
hampus@drivabolagen.se
telefonnr: 0479-177 69

 Inköp/Marknad
Maria Plantman
maria@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 62

Inköp
Mia Nilsson
mia@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 61

Inköp
Hanna Sääski
hanna@drivabolagen.se
direktnr: 076-3160112

Ekonomi
Therése Rud Svensson
therese@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 63

Försäljningssupport
Frida Hammarlund
frida@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 65

Lageransvarig
Tommy Holgersson
tommy@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 67

Plockansvarig
Annie Cederlund
annie@drivabolagen.se
direktnr: 0479-420 25

VD
Pontus Plantman
pontus@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 77

Försäljningschef
Christian Jennerheim
christian@drivabolagen.se
direktnr: 0479-178 70

Produktchef
Mia Nilsson
mia@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 61

Regionchef Syd
Hampus Plantman
hampus@drivabolagen.se
telefonnr: 0479-177 69

 Inköp/Marknad
Maria Plantman
maria@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 62

Ekonomi
Therése Rud Svensson
therese@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 63

Försäljningssupport
Frida Hammarlund
frida@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 65

Lageransvarig
Tommy Holgersson
tommy@drivabolagen.se
direktnr: 0479-177 67

Plockansvarig
Annie Cederlund
annie@drivabolagen.se
direktnr: 0479-420 25

ALLTID EN SÄLJARE
NÄRA DIG

PERSONLIG SERVICE
- ETT SIGNUM

LÖNSAMHETSKONSULTER

Våra lönsamhetskonsulter har stor kunskap i butiksplanering och jobbar ständigt med att optimera avdelningarna ute i butikerna. En långsiktig samarbetspartner för att driva butikernas försäljningsutveckling och inte bara att ses som en ren säljare.

DISTRIKT 19
Håkan Lantz
distrikt19@drivabolagen.se
070-5757515

DISTRIKT 15
Patrik Kähler
distrikt15@drivabolagen.se
072-7406573

DISTRIKT 17
Anna Winqvist
distrikt17@drivabolagen.se
073-6518550

DISTRIKT 12
Henrik Svensson
henrik12@drivabolagen.se
072-7406569

DISTRIKT 24
Magnus Johansson
magnus@drivabolagen.se
072-7372888

DISTRIKT 13
Henrik Hägerbäck
distrikt13@drivabolagen.se
070-5436283

DISTRIKT 12
Henrik Svensson
henrik12@drivabolagen.se
072-7406569

DISTRIKT 24
Magnus Johansson
magnus@drivabolagen.se
072-7372888

DISTRIKT 09
Madeleine Lundqvist
distrikt09@drivabolagen.se
072-7406571

DISTRIKT 08
Mikael Stenberg
distrikt08@drivabolagen.se
076-3293633

DISTRIKT 07
Camilla Asp
distrikt07@drivabolagen.se
070-5437462

DISTRIKT 18
Karin Tofftén
distrikt18@drivabolagen.se
070-5103822

DISTRIKT 30
Anki Möller
distrikt30@drivabolagen.se
072-7407937

DISTRIKT 06
Anna-Lena Andersson
distrikt06@drivabolagen.se
070-2035488

DISTRIKT 21
Sanne Hemmingsen
distrikt21@drivabolagen.se
072-7414279

DISTRIKT 14
Ann-Catrin Westerlund
distrikt14@drivabolagen.se
072-1831872