Drivabolagen AB

Kontakta oss – Vi har huvudkontor i Osby med resande säljare i hela Sverige

Vår personal kommer löpande till din butik efter uppgjort schema.  Dialogen mellan oss och er i butiken skapar goda förutsättningar för en positiv försäljningsutveckling. Personlig service är vårt signum. Saknar du säljare i närheten av dig går det bra att kontakta vårt huvudkontor i Osby, så tar vi fram ett koncept även för din butik.

Vi ser fram emot att höra från er!

Kontakt Telefon

Telefon

0479-177 70

Kontakt E-post

E-post

info@drivabolagen.se
Kontakt Plats

Adress

Vintervägen 4, 283 44 Osby

Drivabolagens huvudkontakter

Christian Jennerheim

Försäljnings-/ regionchef Mitt/Nord
Kontakt E-post

christian@drivabolagen.se

070-583 77 70

Camilla Asp

Regionchef Syd

camilla@drivabolagen.se

070-543 74 62

Jan Lilja

Kundansvarig lönsamhetskonsult

jan@drivabolagen.se

070-821 45 33

Mikael Stenberg

Kundansvarig lönsamhetskonsult

mikael@drivabolagen.se

076-329 36 33

Petteri Rantala

Kundansvarig lönsamhetskonsult

petteri@drivabolagen.se

073 – 506 98 45

Drivabolagens lönsamhetskonsulter

Sanna Andersson

Region Syd, Distrikt 6

distrikt06@drivabolagen.se

070-203 54 88

Sanna Karlsson

Region Syd, Distrikt 7

distrikt07@drivabolagen.se

073-501 30 36

Madeleine Lundqvist

Region Syd, Distrikt 9

distrikt09@drivabolagen.se

072-740 65 71

Carina Pettersson

Region Syd, Distrikt 5

distrikt05@drivabolagen.se

073-500 26 11

Anna Karninger

Region Syd, Distrikt 21

distrikt21@drivabolagen.se

072-741 42 79

Elin Jönsson

Region Syd, Distrikt 30

distrikt30@drivabolagen.se

072-740 79 37

Henrik Svensson

Region Mitt, Distrikt 12

henrik12@drivabolagen.se

072-740 65 69

Henrik Hägerbäck

Region Mitt, Distrikt 13

distrikt13@drivabolagen.se

070-543 62 83

Patrik Kähler

Region Mitt, Distrikt 15

distrikt15@drivabolagen.se

072-740 65 73

Anna Winkvist

Region Mitt, Distrikt 17

distrikt17@drivabolagen.se

073-651 85 50

Ingemar Westlund

Region Mitt, Distrikt 23

ingemar@drivabolagen.se

070-828 84 84

Magnus Hartin

Region Mitt, Distrikt 24

magnus@drivabolagen.se

072-737 28 88

Anders Nyström

Region Mitt, Distrikt 26

anders@drivabolagen.se

070-725 47 61

Anton Öström

Region Nord, Distrikt 14

distrikt14@drivabolagen.se

072-183 18 72

Håkan Lanz

Region Nord, Distrikt 19

distrikt19@drivabolagen.se

070-575 75 15

Drivabolagens huvudkontor

Hampus Plantman

VD

hampus@drivabolagen.se

0479-177 69

Frida Hammarlund

Försäljningssupport

frida@drivabolagen.se

0479-177 65

Therése Rud Svensson

Ekonomi

therese@drivabolagen.se

0479-177 63

Mia Nilsson

Inköp

mia@drivabolagen.se

0479-177 61

Hanna Sääski

Inköp

hanna@drivabolagen.se

076-316 01 12